Kontakt

NEXT FILM Sp. z o.o. Dystrybucja filmowa

Adres: ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

Robert Kijak
Prezes

Kinga Rybarczyk
Dyrektor zarządzający 
kinga.rybarczyk@next-film.pl

 

 

 

 

Joanna Jakubik
Specjalista ds. PR
joanna.jakubik@next-film.pl
kom. 514 793 494

Marta Marczak
Specjalista ds. PR
marta.marczak@next-film.pl
kom. 793 545 024

 

 

Aleksandra Karbowiak
Menadżer ds. promocji
aleksandra.karbowiak@next-film.pl
kom. 507 095 977

Anna Orska
Specjalista ds. marketingu 
anna.orska@next-film.pl
kom. 602 829 328

 

 

Zuzanna Król
Dyrektor ds. produkcji filmowej 
zuzanna.krol@next-film.pl
kom. 531 115 100

Paweł Malko
Film Licensing Manager 
pawel.malko@agora.pl
kom. 507 095 818

 

 

Cezary Kruszewski
Dyrektor dystrybucji
cezary.kruszewski@next-film.pl
kom. 722 382 354

Bartłomiej Bilski
Specjalista ds. dystrybucji
bartek.bilski@next-film.pl
kom. 519 662 475

 

 

 

Joanna Jakubik
Specjalista ds. PR
joanna.jakubik@next-film.pl
kom. 514 793 494

NIP: 725 20 61 849, REGON: 101448679

Next Film