Kontakt

NEXT FILM Sp. z o.o. Dystrybucja filmowa

Biuro: ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa
Siedziba: al. Kościuszki 17, 90-418 Łódź

Robert Kijak
Prezes

Kinga Rybarczyk
Dyrektor Zarządzający 
kinga.rybarczyk@next-film.pl

 

 

 

 

Marta Marczak
Specjalista ds. PR
marta.marczak@next-film.pl
kom. 793 545 024

Joanna Jakubik
Specjalista ds. PR
joanna.jakubik@next-film.pl
kom. 514 793 494

 

 

Aleksandra Karbowiak
Menadżer Projektu
aleksandra.karbowiak@next-film.pl
kom. 507 095 977

Anna Orska
Specjalista ds. marketingu 
anna.orska@next-film.pl
kom. 602 829 328

 

 

Zuzanna Król
Dyrektor ds Produkcji Filmowej 
zuzanna.krol@next-film.pl
kom. 531 115 100

 

 

 

 

Cezary Kruszewski
Dyrektor Dystrybucji
cezary.kruszewski@next-film.pl
kom. 722 382 354

Bartłomiej Bilski
Specjalista ds. Dystrybucji
bartek.bilski@next-film.pl
kom. 519 662 475

Kamila Ostrowska
Specjalista ds. Dystrybucji
kamila.ostrowska@next-film.pl
kom. 514 857 101

 

 

 

NIP: 725 20 61 849, REGON: 101448679

Next Film