Zakończyły się zdjęcia do nowej komedii romantycznej - premiera "Kobiety sukcesu" w Dzień Kobiet!

Zakończyły się zdjęcia do nowej komedii romantycznej - premiera

Padł ostatni klaps na planie filmu "Kobieta sukcesu", nowej komedii romantycznej z gwiazdorską obsadą. W roli tytułowej Agnieszka Więdłocha, obok której zobaczymy Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. W pozostałych rolach m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka. Premiera filmu jest planowana na 8 marca 2018 roku, w Dzień Kobiet.

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego? „Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.


Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska znana z takich hitów jak „Lejdis” czy „Śniadanie do łóżka”, reżyserem zaś Robert Wichrowski („Francuski numer”). 

***

KOBIETA SUKCESUPremiera 8 marca 2018
W rolach głównych: Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner, Julia Wieniawa, Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka Reżyseria: Robert Wichrowski

Zdjęcia: Mateusz Wichłacz

Scenariusz: Hanna Węsierska

Producent: Violetta Furmaniuk-Zaorska

Za produkcję odpowiada Aktiv Media.  

Dystrybutorem jest NEXT FILM

 

Archiwum Listopad 2017

Preis, Gąsiorowska, Olszówka i Dorociński w pierwszym teaserze filmu

Preis, Gąsiorowska, Olszówka i Dorociński w pierwszym teaserze filmu "Plan B"!

Pierwszy teaser "Planu B", najnowszego filmu Kingi Dębskiej, już w sieci! "Ludzi…

"Twój Vincent" walczy o Oscara i zdobywa kolejne nagrody

"Twój Vincent" Doroty Kobieli i Hugh Welchmana znalazł się na oficjalnej liście …

Zakończyły się zdjęcia do nowej komedii romantycznej - premiera

Zakończyły się zdjęcia do nowej komedii romantycznej - premiera "Kobiety sukcesu" w Dzień Kobiet!

Padł ostatni klaps na planie filmu "Kobieta sukcesu", nowej komedii romantycznej…