Premiera zwiastuna nowego filmu Wojtka Smarzowskiego "Drogówka"

Premiera zwiastuna nowego filmu Wojtka Smarzowskiego

NEXT FILM, dystrybutor nowego filmu Wojtka Smarzowskiego "Drogówka", ma przyjemność zaprezentować Państwu pierwszy zwiastun filmu. Premiera już 1 lutego!

„Tym, którzy mają prawo jazdy, tym, którzy jeszcze go nie mają oraz tym, którym drogówka już zdążyła je zabrać. Pasażerom z przedniego i tylnego siedzenia. Trzeźwym i pijanym. Przechodniom i rowerzystom. Tym, którzy brali, biorą, i tym, co nie biorą. Dają, dawali i tym, co nie dają. Wam wszystkim chciałbym zadedykować ten film.” – Wojtek Smarzowski.

W filmie zobaczymy historię siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.W sieci zobaczyć można również bijące rekordy popularności krótkie filmy z głównymi bohaterami filmu. Zabawne spoty, w których aktorzy „Drogówki”, jako bohaterowie filmu, opowiadają o blaskach i cieniach życia policjantów obejrzało już ponad milion osób.

Ryszard Król (Bartłomiej Topa):

Krzysztof Lisowski (Marcin Dorociński)

Bogdan Petrycki (Arkadiusz Jakubik):

Henryk Hawryluk (Robert Wabich):

Marek Banaś (Eryk Lubos):

Maria Madecka (Julia Kijowska):

Producentem filmu jest Film it. Koproducenci: AGORA SA, Telekomunikacja Polska i Canal+ Polska. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Przejdź do filmu

Aktualności

Padł ostatni klaps na planie nowego filmu Filipa Bajona

Padł ostatni klaps na planie nowego filmu Filipa Bajona "Kamerdyner"

Zakończyły się zdjęcia do nowego filmu Filipa Bajona "Kamerdyner". Tytuł, któreg…