Premiera zwiastuna filmu SERCE, SERDUSZKO

Premiera zwiastuna filmu SERCE, SERDUSZKO

Wkrótce na ekranach kin będzie można zobaczyć najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Prezentujemy jego zwiastun.

"Serce, Serduszko" to familijny film drogi z udziałem gwiazdorskiej obsady, w której znaleźli się między innymi: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Borys Szyc, Maja Komorowska, Franciszek Pieczka, Gabriela Muskała oraz debiutująca na wielkim ekranie – Marysia Blandzi. Premiera filmu została zaplanowana na 21 listopada br. Już dziś prezentujemy jego zwiastun.

"Serce, Serduszko" jest projektem świetlistym, jasnym, nasyconym ciepłem i poczuciem humoru. Wierzę, że na ten film przyjdzie do kina cała rodzina: dziadkowie, rodzice, dzieci. Lubię przemawiać z ekranu przez bohaterów dziecięcych – bez minoderii i puszczania oka, bo to się nie opłaci. Dziecko z filmu przemówi do dziecka w kinie tylko wtedy, kiedy głos z ekranu zabrzmi szczerze i naturalnie. To pewne – mówi reżyser i autor scenariusza filmu, Jan Jakub Kolski.

Główną bohaterką filmu jest twarda, bezczelna i urokliwa dziesięciolatka, z którą wyruszamy w podróż od Bieszczad aż do Gdańska. Podróż szczególną, bo podczas niej, razem z Maszeńką, odkrywamy to co naprawdę ważne i trwałe. Dziewczynka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, by dotrzeć na egzamin do szkoły baletowej. W ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka. Ścigane listem gończym, napotykają na swojej drodze galerię oryginalnych postaci, wśród których znaleźli się lekarz weterynarii oraz wytatuowany ksiądz głoszący kazania w rytmie hip-hopu. Maszeńki szuka jej ojciec, który musi na nowo odnaleźć drogę do serca córki, by mogli odmienić ich wspólne życie.

Oto zwiastun filmu:

Zapraszamy również na fanpage filmu.

Przejdź do filmu

Aktualności

Padł ostatni klaps na planie nowego filmu Filipa Bajona

Padł ostatni klaps na planie nowego filmu Filipa Bajona "Kamerdyner"

Zakończyły się zdjęcia do nowego filmu Filipa Bajona "Kamerdyner". Tytuł, któreg…