Preis, Gąsiorowska, Olszówka i Dorociński w pierwszym teaserze filmu "Plan B"!

Preis, Gąsiorowska, Olszówka i Dorociński w pierwszym teaserze filmu

Pierwszy teaser "Planu B", najnowszego filmu Kingi Dębskiej, już w sieci! "Ludzie lubią opowieści o miłości, w których mogą się przejrzeć" - mówi reżyserka o swoim najnowszym tytule, kolejnym po hitowych "Moich córkach krowach". W "Planie B" zobaczymy Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i innych. Premiera filmu jest zaplanowana na 2 lutego 2018 roku.

Wideo dostępne jest tu: https://youtu.be/pkcXs-IFVbU 

"Plan B" to film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że dramatyczne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!


Pierwszy klaps na planie filmu padł 14 lutego br. Wtedy reżyserka Kinga Dębska obiecywała, że nie zrobi przesłodzonej laurki. Teraz dodaje: 

- To, kiedy zaczęliśmy zdjęcia, nie ma większego znaczenia. Ważne, że udało się go skończyć (uśmiech). Myślę, że udało się nam dotknąć emocji tak, jak chciałam, że film wzrusza i bawi, i daje widzom satysfakcję. Laurka to na pewno nie jest, jest za to porządny obyczajowy film o miłości. Taki, jakie lubię oglądać, gdzie widza traktuje się serio, gdzie mu się nie wciska kitu, ale opowiada historie. Według mnie brakowało ostatnio w polskim kinie dobrego filmu o miłości, nie będącego komedią romantyczną ani dramatem psychologicznym. Ludzie lubią opowieści o miłości, w których mogą się przejrzeć. Ja na pewno. Więc tak, dotrzymałam słowa.


Scenarzystką filmu jest Karolina Szablewska - autorka pierwszej części "Listów do M." oraz "Po prostu przyjaźń".

Archiwum Listopad 2017

Preis, Gąsiorowska, Olszówka i Dorociński w pierwszym teaserze filmu

Preis, Gąsiorowska, Olszówka i Dorociński w pierwszym teaserze filmu "Plan B"!

Pierwszy teaser "Planu B", najnowszego filmu Kingi Dębskiej, już w sieci! "Ludzi…

"Twój Vincent" walczy o Oscara i zdobywa kolejne nagrody

"Twój Vincent" Doroty Kobieli i Hugh Welchmana znalazł się na oficjalnej liście …

Zakończyły się zdjęcia do nowej komedii romantycznej - premiera

Zakończyły się zdjęcia do nowej komedii romantycznej - premiera "Kobiety sukcesu" w Dzień Kobiet!

Padł ostatni klaps na planie filmu "Kobieta sukcesu", nowej komedii romantycznej…