"Jeszcze w zielone gramy" Darii Zawiałow z filmu "Plan B" z nominacją do Fryderyka!

"Jeszcze w zielone gramy" Darii Zawiałow zostało nominowane do nagrody Fryderyka w kategorii Utwór Roku. Autorska interpretacja piosenki Wojciecha Młynarskiego i Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza powstała specjalnie do filmu "Plan B" w reżyserii Kingi Dębskiej, który wciąż można oglądać na ekranach kin.

Daria Zawiałow zdobyła w tym roku najwięcej nominacji wśród wszystkich wyróżnionych twórców. Łącznie zdobyła pięć nominacji w kategoriach: Utwór Roku ("Jeszcze w zielone gramy" i "Na skróty"), Fonograficzny Debiut Roku, Album Roku Alternatywa, Teledysk Roku.

"Jeszcze w zielone gramy" w styczniu 2018 roku, po zaledwie 6 tygodniach od premiery, wspiął się na 1. miejsce "Listy przebojów Programu Trzeciego" i obecnie wciąż utrzymuje się na szczycie! Darię Zawiałow można w filmie "Plan B" nie tylko usłyszeć, ale także zobaczyć – wspólnie z zespołem wystąpiła w scenie koncertu. Teledysk do piosenki dostępny jest w serwisie You Tube.

Ścieżka dźwiękowa do "Planu B" zawiera utwory słowackiego kompozytora Michala Novinskiego oraz piosenki znanych czeskich i słowackich artystów. Płyta jest dostępna w sprzedaży.

 "Plan B" to film o miłości, pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), które dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

 "Plan B" powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej – autorki pierwszej części "Listów do M." oraz "Po prostu przyjaźń".

 

Aktualności

Owacje po pokazie

Owacje po pokazie "Jeszcze dnia życia" na prestiżowym Festiwalu Animacji Filmowej w Annecy!

We wtorek, 12.06, odbył się pokaz "Jeszcze dnia życia" (Another Day Of Life) Dam…

Światowa premiera

Światowa premiera "Planu B" w Szanghaju!

"Plan B" w reżyserii Kingi Dębskiej będzie miał swoją światową premierę na Międz…