Gwiazdy na premierze komedii "Po prostu przyjaźń"

Gwiazdy na premierze komedii

We wtorek, 20 grudnia, odbyła się uroczysta premiera komedii "Po prostu przyjaźń". W pokazie udział wzięły gwiazdy filmu, m.in. Agnieszka Więdłocha, Bartłomiej Topa, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć, Krzysztof Stelmaszyk, Katarzyna Dąbrowska, Kamil Kula. Pierwsze pokazy przedpremierowe startują już w nadchodzące Święta. Do regularnej dystrybucji film trafi 6 stycznia.

W Multikinie Złote Tarasy pojawili się nie tylko twórcy, ale również znamienici goście, m.in. Grażyna Torbicka, która prowadziła galę.

Pierwsze pokazy przedpremierowe komedii „Po prostu przyjaźń” odbędą się 26 grudnia w sieciach Cinema City, Helios, Multikino oraz w wybranych kinach studyjnych i lokalnych. Wielu widzów będzie miało również okazję przywitać Nowy Rok w gronie nie  tylko w gronie swoich przyjaciół, ale także tych ekranowych  -  film znalazł się w programie sylwestrowych filmowych nocy w kinach w całej Polsce. Pokazy „Po prostu przyjaźń” odbędą się w:
- kinach sieci Helios
- kinach sieci Cinema 3D
- wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa (Targówek, Ursynów, Wola, Złote Tarasy), Wrocław Arkady, Zabrze
- kinach indywidualnych w wybranych miastach
1. Czechowice Dziedzice – Świt
2. Drawsko Pomorskie – Drawa
3. Jasło – JDK
4. Katowice – Kosmos
5. Kielce – Moskwa
6. Konin – Oskard
7. Krosno – ArtKino, Sokół
8. Ostrołęka - Jantar
9. Pabianice - Tomi
10. Rzeszów – Zorza
11. Siedlce - Nove Kino
12. Skierniewice – Polonez
13. Stargard – SCK
14. Suwałki - Cinema Lumiere
15. Ustka - Delfin
16. Warszawa – Atlantic / Kinoteka / Nove Kino Wisła
17. Zamość – Stylowy
18. Zduńska Wola – Ratusz
19. Żory – Na starówce

Szczegóły dostępne na stronach kin.

"Po prostu przyjaźń" to wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę. Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć) w zaskakujący sposób  wygrywają wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia desperackiejprośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.

Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.W gościnnych rolach: Anna Polony, Magdalena Walach, Przemysław Bluszcz, Jan Peszek, Piotr Fronczewski, Tymon Tymański i Krzysztof Trebunia-Tutka.

Zwiastunfilmu: https://youtu.be/vTMfq73uzdg

Facebook: @poprostuprzyjazn

Archiwum Grudzień 2016

Gwiazdy na premierze komedii

Gwiazdy na premierze komedii "Po prostu przyjaźń"

We wtorek, 20 grudnia, odbyła się uroczysta premiera komedii "Po prostu przyjaźń…